Auktioner 2 st BATTERILADDARE C-TEK + BOSCH

Bilder 2 st BATTERILADDARE C-TEK + BOSCH

2 st BATTERILADDARE C-TEK + BOSCH

2 timmar 12 minuter

2024-11-19 16:26

600 SEK

Värdering: - SEK

BNA AB

Norrgårdsgatan 9a
68635 Sunne

emil@bna.nu
Tel: 0565-911 77, 070-659 11 77, Fax: 0565-911 81

Bijouterier.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Hängsmycken, 2 st, brons och silver 925, ''Himmelrikets nyckel'',

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Diverse. Bl.a stenkakor, koppar, mässing, Laholms Keramik m.m.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

EINAR NORELIUS, (1900-1985), akvarell, signerad och daterad -41

Värdering: 1 200

Bud: 200 SEK