Auktioner Konst & Grafik EINAR NORELIUS, (1900-1985), akvarell, signerad och daterad -41

Bilder EINAR NORELIUS, (1900-1985), akvarell, signerad och daterad -41

EINAR NORELIUS, (1900-1985), akvarell, signerad och daterad -41

1 timme 40 minuter

2024-11-19 18:40

350 SEK

Värdering: 1 200 SEK

Samiskt sagomotiv, bildmått 29x29

BYGGCENTRAL 32A

Värdering: -

Bud: 300 SEK

PLASTMATTOR 2st, 63x370cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Spegel teak 1900-talets mitt 48 X 35

Värdering: 300

Bud: 125 SEK

Vägglampor 2+2, metall & glas, L=22 & mindre

Värdering: 300

Bud: 175 SEK