Bilder John Bauer 1882-1918
litografi no 4, "HÄR HAR DU ALLT, SOM ÅTERSTÅR AF MINA KLÄDER!", ur sviten "Troll" 1915, signerad B i trycket, bildmått 11x9, rammått 25x21
Slutar om 3 timmar 28 minuter
Slutar om 3 timmar 29 minuter