Bilder Spegel rokoko
Sverige 1700-tal, förgylld, uppsvängt krön med träskuren dekor i form av rocailler och akantus, högklassig rokoko, 45x24 (senare spegelglas)
Slutar om 3 timmar 27 minuter
Slutar om 3 timmar 28 minuter