Bilder Spegel rokoko
Sverige 1700-tal, oidentifierad hallstämpel 1766, träskuren dekor, förgylld med bladguld och slagmetall, uppsvängt genombrutet krön med rocailler, kvicksilverfolierat spegelglas, 62x29 (dekorbortfall, krön med sprickor)
Slutar om 3 timmar 17 minuter
Slutar om 3 timmar 18 minuter