Auktioner Övrigt Leif Kander, olja på duk, signerad

Bilder Leif Kander, olja på duk, signerad

Leif Kander, olja på duk, signerad

1 timme 35 minuter

2024-11-24 18:46

0 SEK

Värdering: - SEK

Haraldssons Auktioner AB

Sandbäcksvägen 8E
27533 Sjöbo

info@haraldssonsauktioner.se
Tel. 0416-41 15 42

7st Böcker Dinosaurier Sånger för små och stora m.m. A311/

Värdering: -

Bud: 1 SEK

Olympiadspelet Fortnite Jenga m.m. B211/

Värdering: -

Bud: 2 SEK

Kurt Östervig. möjligen

Värdering: -

Bud: 550 SEK

ARMBAND, 14-23k guld, tot vikt ca 51,5 g

Värdering: 28 000

Bud: 29 000 SEK