Bilder Salvador Dali, "Pieta", skulptur, stämpelsignerad och numrerad 103, brons på marmorfot
Salvador Dali, "Pieta", skulptur, stämpelsignerad och numrerad 103, brons på marmorfot
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 800 SEK