Auktioner Övrigt Salvador Dali, "Pieta", skulptur, stämpelsignerad och numrerad 103, brons på marmorfot

Bilder Salvador Dali, "Pieta", skulptur, stämpelsignerad och numrerad 103, brons på marmorfot

Salvador Dali, "Pieta", skulptur, stämpelsignerad och numrerad 103, brons på marmorfot

1 timme 38 minuter

2024-11-24 18:49

0 SEK

Värdering: - SEK

Haraldssons Auktioner AB

Sandbäcksvägen 8E
27533 Sjöbo

info@haraldssonsauktioner.se
Tel. 0416-41 15 42

Trasmatta orange/vit. B319/

Värdering: -

Bud: 30 SEK

Sidobord, 2 st

Värdering: -

Bud: 60 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, empire, 1800-talets första hälft

Värdering: 3 000

Bud: 2 800 SEK

STOLAR 3st, Gustaviansk stil, 1900 tal. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 70 SEK