Bilder Fåtölj 1970-tal
oidentifierad formgivare, stomme i kromad metall, löstagbar plymå i cognacsfärgat skinn, hjultrissor, sitthöjd 40, höjd 80, bredd 65 (smärre bruksslitage)
Slutar om 8 timmar 48 minuter