Bilder CARSTEN STRÖM (1913-1995), olja på pannå, signerad och daterad 1945
Blomsterstilleben, ca 73 x 58 cm
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 175 SEK
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK