Auktioner Konst & Grafik CARSTEN STRÖM (1913-1995), olja på pannå, signerad och daterad 1945

Bilder CARSTEN STRÖM (1913-1995), olja på pannå, signerad och daterad 1945

CARSTEN STRÖM (1913-1995), olja på pannå, signerad och daterad 1945

1 timme 53 minuter

2024-11-16 18:44

300 SEK

Värdering: 500 SEK

Blomsterstilleben, ca 73 x 58 cm

LP-SKIVOR

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Marinmålning, olja på duk, oidentifierad konstnär, 69 X 49 cm

Värdering: 500

Bud: 175 SEK

Herrarmbandsur, Certina argonaut 280, 1970-tal, D=3,7 + digitalklocka Timex

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

PARTI FAT + SKÅL, Dia: 30cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK