Bilder OKÄND KONSTNÄR, tusch på papper, 1800-/1900-tal, osignerad
Notblad, dubbelsidig med notblad på baksida samt glasad baksida, bladstorlek ca 63 x 44 cm, tot inkl ram ca 87 x 67 cm
Slutar om 18 timmar 11 minuter