Bilder MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017), färglitografi, signerad och numrerad 120/385
MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017), färglitografi, signerad och numrerad 120/385
Sommarblommor mot husvägg, ca 71 x 59 cm