Auktioner MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017), färglitografi, signerad och numrerad 120/385

Bilder MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017), färglitografi, signerad och numrerad 120/385

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017), färglitografi, signerad och numrerad 120/385

2 timmar 5 minuter

2024-11-26 18:32

4000 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Sommarblommor mot husvägg, ca 71 x 59 cm

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal

Värdering: 2 000

Bud: 1 200 SEK

BÖCKER antikt

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Halsband, ring.

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Ångermanland

TV-Bänk "Fjällbo" Ikea, 2000-tal, 150 X 38 X 54 cm

Värdering: 800

Bud: 150 SEK