Auktioner BEVERLOO CORNEILLE (Nederländerna, 1922-2010), skulptur/terragrafi, signerad och numrerad 42/199
Bilder BEVERLOO CORNEILLE (Nederländerna, 1922-2010), skulptur/terragrafi, signerad och numrerad 42/199
BEVERLOO CORNEILLE (Nederländerna, 1922-2010), skulptur/terragrafi, signerad och numrerad 42/199
Polykromt bemålad metall, katt, 53 x 73 cm