Bilder Spegel gustaviansk sent 1700-tal
träskuren delvis genombruten dekor, girlanger och urnor, förgylld med bladguld och slagmetall, senare delat glas, 88x35 (smärre ytslitage)
Slutar om 3 timmar 14 minuter
Slutar om 3 timmar 15 minuter