Auktioner Konst & Grafik Vassily Kandinsky, utställningsaffisch, Städische Galerie Im Lenbachhaus, München.

Bilder Vassily Kandinsky, utställningsaffisch, Städische Galerie Im Lenbachhaus, München.

Vassily Kandinsky, utställningsaffisch, Städische Galerie Im Lenbachhaus, München.

2 timmar 34 minuter

2024-11-19 18:48

125 SEK

Värdering: - SEK

Saknar glas.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

GASOLKÖK Sievert 926 (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Sittpuff, Johanson Design, konstskinn, diameter 70 cm

Värdering: 600

Bud: 125 SEK

SPEGELLAMPETTER PARET, Gjuten metall, 18x23cm.

Värdering: -

Bud: 225 SEK

BUNKAR mässing Minsta D:9 cm & CHOKLADKANNA ½K Skultuna (bucklor förekommer)

Värdering: -

Bud: 50 SEK