Bilder Birger Halling, litografi, 4/78, signerad, 67x42 cm
Birger Halling, färglitografi, numrerad 4/78, signerad, mått med ram ca 67 x 42 cm
Slutar om 7 timmar 25 minuter
Slutar om 7 timmar 25 minuter