Bilder Evy Låås, litografi, signerad, PT, 61x46 cm
Evy Låås, färglitografi, signerad, provtryck, mått med ram ca 61 x 46 cm
Slutar om 7 timmar 17 minuter
Slutar om 7 timmar 17 minuter