Bilder Gustav Rudberg, litografi, signerad, 73x53 cm
Gustav Rudberg, färglitografi, motiv med isbjörnar och isbrytare, numrerad 19/200, signerad. mått med ram ca 73 x 53 cm
Slutar om 7 timmar 34 minuter