Bilder Gunnar Brusewitz, litografi, 271/325, signerad, 63x47 cm
Gunnar Brusewitz, färglitografi, motiv med svanar, numrerad 271/325, signerad. mått med ram ca 63 x 47 cm
Slutar om 7 timmar 25 minuter