Bilder Oidentifierad konstnär, akvarell, signerad, 35,5x44 cm
Oidentifierad konstnär, akvarell, blomsterstilleben, signerad "M Kylberg", mått med ram ca 35,5 x 44 cm
Slutar om 7 timmar 38 minuter
Slutar om 7 timmar 38 minuter