Bilder Oidentifierad konstnär, etsning, 22/100, signerad, 42x37 cm
Oidentifierad konstnär, etsning, 22/100, signerad, 42x37 cm
Oidentifierad konstnär, etsning, föreställande AF-borgen i Lund, numrerad 22/100, signerad, mått med ram ca 42 x 37 cm