Auktioner Konst & Grafik Ulrica Hydman-Vallien, litografi, 50/250, signerad, 40x44 cm

Bilder Ulrica Hydman-Vallien, litografi, 50/250, signerad, 40x44 cm

Ulrica Hydman-Vallien, litografi, 50/250, signerad, 40x44 cm

3 timmar 8 minuter

2024-11-24 18:55

400 SEK

Värdering: 600 SEK

Ulrica Hydman-Vallien, färglitografi, numrerad 50/250, signerad, mått med ram ca 40 x 44 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Fårskinnspäls

Värdering: -

Bud: 0 SEK

LAMPSKÄRMAR 6st. Minsta D:30 cm Nya

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Spegel, G&T

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Spegel Hall

Värdering: -

Bud: 0 SEK