Bilder Rolf Dalin, olja på duk, signerad, 50,5x60 cm
Rolf Dalin, olja på duk, signerad, 50,5x60 cm
Rolf Dalin, olja på duk, gårdsmotiv, signerad, mått med ram ca 50,5 x 60 cm