Bilder Axel Werner Ekelund, olja på duk, signerad, 70 x 62 cm
Axel Werner Ekelund, olja på duk, signerad, 70 x 62 cm
Axel Werner Ekelund, olja på duk, signerad, mått med ram ca 70 x 62 cm