Auktioner Konst & Grafik CO Hultén, litografi, 173/300, signerad, 81x70 cm

Bilder CO Hultén, litografi, 173/300, signerad, 81x70 cm

CO Hultén, litografi, 173/300, signerad, 81x70 cm

2 timmar 27 minuter

2024-11-24 19:00

200 SEK

Värdering: 500 SEK

CO Hultén, färglitografi, signerad, numrerad 173/300, mått med ram ca 81 x 70 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Kungslilja Uppland, Gustavsberg

Värdering: -

Bud: 0 SEK

LJUS, SKÄPPOR, LJUSSTAKE, KOPPARSKOPA

Värdering: -

Bud: 50 SEK

LITEN KUTANI VAS, JAPAN

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Psalmbok 1700-tal

Värdering: -

Bud: 80 SEK