Bilder Bertil Warnolf, litografi, 303/310, signerad, 49x60 cm
Bertil Warnolf, litografi, 303/310, signerad, 49x60 cm
Bertil Warnolf, färglitografi, numrerad 303/310, signerad, mått med ram ca 49 x 60 cm