Bilder Jean-Pierre Yvaral, serigrafi, 145/175, signerad, 79x79 cm
Jean-Pierre Yvaral, serigrafi, 145/175, signerad, 79x79 cm
Jean-Pierre Yvaral, färgserigrafi, optisk komposition i lila och gult, numrerad 145/175, signerad, mått med ram ca 79 x 79 cm