Bilder Curt Hillfon, litografi, signerad, numrerad, 40 x 54 cm
Curt Hillfon, litografi, löst blad, komposition i blått och grön bakgrund, signerad, numrerad, mått ca 40 x 54 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 10 timmar 5 minuter