Bilder Curt Hillfon, litografi, signerad, numrerad, 34 x 44 cm
Curt Hillfon, litografi, signerad, numrerad, 34 x 44 cm
Curt Hillfon, litografi, löst blad, komposition med fjäder på blå bakgrund, signerad, numrerad, mått ca 34 x 44 cm