Auktioner Konst & Grafik Curt Hillfon, litografi, numrerad, signerad, 40x53 cm

Bilder Curt Hillfon, litografi, numrerad, signerad, 40x53 cm

Curt Hillfon, litografi, numrerad, signerad, 40x53 cm

3 timmar 3 minuter

2024-11-24 19:55

250 SEK

Värdering: 300 SEK

Curt Hillfon, färglitografi, numrerad, signerad, löst blad, mått ca 40 x 53 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

A GERMAN WHEEL-LOCK RIFLE

Värdering: 12 000

Bud: 10 000 SEK

Slutar om 10 timmar 1 minut

PISTOLKARBIN, HELVIGS KONSTRUKTION

Värdering: 12 000

Bud: 15 000 SEK

Slutar om 10 timmar 1 minut

PARADKARBIN

Värdering: 15 000

Bud: 16 500 SEK

Slutar om 10 timmar 1 minut

FLINTLÅSSTUDSARE m/1804

Värdering: 17 000

Bud: 14 000 SEK

Slutar om 10 timmar 1 minut