Bilder TRÄDGÅRDSFÅTÖLJER/KARMSTOLAR
2 stycken (1 par), stommar i järn, sits och ryggbricka med brädor, 1960,70-tal, bruksslitage, ytrost, 1st lös sittbräda, 79, B.58, Sh.40 cm. (vån3)
Slutar om 18 timmar 11 minuter
Slutar om 18 timmar 12 minuter