Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 55 x 62 cm
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 55 x 62 cm
Oidentifierad konstnär, olja på duk, motiv med höstskog, signerad, 55 x 62 cm