Auktioner Övrigt MARJA SUNA, signeerattu

Bilder MARJA SUNA, signeerattu

MARJA SUNA, signeerattu

2 timmar 12 minuter

2024-11-24 16:31

0 EUR

Värdering: - EUR

Auktionshuset Helander

Ärtåkersgränden 8-10
00560 Helsingfors
Finland

info@huutokauppahelander.com
+358 29 003 1950

Spindelur med nyckel

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Äldre Svenska Turistföreningen Årsskrifter m.m. BC219

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Fredrik Rohde, litografi

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Catorex, Ultraplat, 33 mm, 18k guld, 50-tal

Värdering: 3 000

Bud: 3 500 SEK