Auktioner Konst & Grafik TAVLA, oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad. 45x67cm bildmått, färgskador förekommer.
Bilder TAVLA, oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad. 45x67cm bildmått, färgskador förekommer.
TAVLA, oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad. 45x67cm bildmått, färgskador förekommer.
Slutar om 7 timmar 22 minuter