Auktioner Konst & Grafik 6 Tavlor. Oljor, litografier.

Bilder 6 Tavlor. Oljor, litografier.

6 Tavlor. Oljor, litografier.

2 timmar 57 minuter

2024-11-19 18:52

Värdering: - SEK

Blandad kompott & skick.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

SKOTTKÄRREHJUL 17/1800-tal

Värdering: -

Bud: 50 SEK

PALL H:31 cm L:49 cm (slitage)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

VINSCH att fästa i träd

Värdering: -

Bud: 475 SEK

MULTIVERKTYG Bosch PMF 10,8 LI

Värdering: -

Bud: 100 SEK