Bilder Uno Stallarholm signerad etsning (brovalv, Florens) 45x35cm. M28/
Uno Stallarholm signerad etsning (brovalv, Florens) 45x35cm. M28/
Signerad och daterad "U. Stallarholm 24".
Se bilder.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK