Bilder Lizzie Olsson Arle färglitografi "Resa i Medvind" 46x38,5cm. M25/
Signerad och numrerad "Lizzie Olsson Arle 85/90".
Se bilder.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 10 timmar 4 minuter