Bilder Ernst Hällgren signerad etsning "Gårds Interiör" 39x49cm. M23/
Ernst Hällgren signerad etsning "Gårds Interiör" 39x49cm. M23/
Signerad och daterad "Ernst Hällgren -1917" numrerad "23/40".
Se bilder.