Auktioner Fischer Spikplugg. D2

Bilder Fischer Spikplugg. D2

Fischer Spikplugg. D2

1 timme 52 minuter

2024-11-24 17:45

Värdering: - SEK

Antal se bild 1.
N 5x40S, N 5x30W.
Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Rävpäls

Värdering: -

Bud: 60 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, målning på siden, Kina, Qingdynastin, 1700-/1800-tal

Värdering: 10 000

Bud: 7 400 SEK

GOLVUR, H: 194cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Joan Miro, litografiskt-tryck ur bok, 81 X 27 cm

Värdering: 500

Bud: 100 SEK