Auktioner Paul Kedelv Flygsfors bordslampa glas. C12

Bilder Paul Kedelv Flygsfors bordslampa glas. C12

Paul Kedelv Flygsfors bordslampa glas. C12

2 timmar 51 minuter

2024-11-24 16:08

320 SEK

Värdering: - SEK

Märkt med "Flygsfors".
Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Retroporslin, 15 delar, Rörstrand och Arabia, "Koka" och "Elisabeth"

Värdering: -

Bud: 0 SEK

CO Hultén, litografi, 173/300, signerad, 81x70 cm

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Ringklocka

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Gunnars katalog. A218

Värdering: -

Bud: 0 SEK