Auktioner Konst & Grafik Oljemålning, mest troligt fransk konstnär, signerad.

Bilder Oljemålning, mest troligt fransk konstnär, signerad.

Oljemålning, mest troligt fransk konstnär, signerad.

2 timmar 21 minuter

2024-11-24 16:08

1400 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

Klänning, 1920-tal, med pärlor och små påsydda "tygbitar", storlek ca 40

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Collier, doserad bismarck, 18k guld, längd 43 cm, vikt 18,3 gram

Värdering: 9 000

Bud: 10 100 SEK

Krus 4 st, 5, 4 & 3 L

Värdering: -

Bud: 175 SEK

SALLADSSKÅL, skärbräda samt bricka, mestadels Arabia

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Västmanland