Auktioner Möbler Herrbetjänt med byxpress. Fratelli Reguitti, Italien, 1900talet.

Bilder Herrbetjänt med byxpress. Fratelli Reguitti, Italien, 1900talet.

Herrbetjänt med byxpress. Fratelli Reguitti, Italien, 1900talet.

5 timmar 34 minuter

2024-11-21 18:32

Värdering: - SEK

Mäter ca: 98cm hög.
Bruksslitage, fästet till galjen är sönder, se bild.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

Stig Olsson, Gouache

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 17 timmar 53 minuter

Gösta Grähs, skulptur

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Hans-Agne Jacobsson, Taklampa

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Rune Jansson, Olja på duk

Värdering: -

Bud: 0 SEK