Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, fruktstilleben, blandteknik, otydligt signerad, daterad 1926.

Bilder Oidentifierad konstnär, fruktstilleben, blandteknik, otydligt signerad, daterad 1926.

Oidentifierad konstnär, fruktstilleben, blandteknik, otydligt signerad, daterad 1926.

1 timme 57 minuter

2024-11-24 19:51

Värdering: - SEK

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Bok, "Sverige i forntid och nutid"

Värdering: -

Bud: 0 SEK

KIKARE Scanlux 8*30

Värdering: -

Bud: 50 SEK

ELJO "EXTRA LYX" DAMUR

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Frimärksalbum med diverse frimärken

Värdering: -

Bud: 60 SEK