Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, fruktstilleben, blandteknik, otydligt signerad, daterad 1926.
Bilder Oidentifierad konstnär, fruktstilleben, blandteknik, otydligt signerad, daterad 1926.
Oidentifierad konstnär, fruktstilleben, blandteknik, otydligt signerad, daterad 1926.