Auktioner Konst & Grafik TAVLA, Sven Erik Jakobsson, "Ung kejsarpingvin 2", signerad samt daterad 1991, färgetsning 38/50. 44x59cm rammått.
Bilder TAVLA, Sven Erik Jakobsson, "Ung kejsarpingvin 2", signerad samt daterad 1991, färgetsning 38/50. 44x59cm rammått.
TAVLA, Sven Erik Jakobsson, "Ung kejsarpingvin 2", signerad samt daterad 1991, färgetsning 38/50. 44x59cm rammått.
Slutar om 6 timmar 12 minuter