Auktioner Konst & Grafik TAVLA, Hans Kajtorp, litografi signerad & numrerad 10/110. 46x64cm bildmått.
Bilder TAVLA, Hans Kajtorp, litografi signerad & numrerad 10/110. 46x64cm bildmått.
TAVLA, Hans Kajtorp, litografi signerad & numrerad 10/110. 46x64cm bildmått.
Slutar om 6 timmar 25 minuter