Bilder TAVLA, Folke Lind, litografi signerad & numrerad 173/250. 66x47cm bildmått
TAVLA, Folke Lind, litografi signerad & numrerad 173/250. 66x47cm bildmått
Slutar om 6 timmar 12 minuter