Auktioner Övrigt BORDSGAFFEL, silver, "Haga", J L Hultman A/B, Stockholm, 1955, ca 33 g

Bilder BORDSGAFFEL, silver, "Haga", J L Hultman A/B, Stockholm, 1955, ca 33 g

BORDSGAFFEL, silver, "Haga", J L Hultman A/B, Stockholm, 1955, ca 33 g

1 timme 38 minuter

2024-11-17 17:47

200 SEK

Värdering: 400 SEK

Auktionsbyrån Effecta AB

Österleden 2
721 35 Västerås
Västmanland

tapio.hurtta@byraneffecta.se
Tel: 021-10 84 20, Fax: 021-10 84 29

SIDOBORD tidigt 1900 tal. H: 72x 67x 38cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 250 SEK

HOCKEYSPEL, Stiga, ca 85x50cm (slitage, puck saknas)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

A.Noel, akvarell, Sydlänskt motiv med slott, mått 40 x 30 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Golvlampor 2 st, 1900-talets slut, höjd 180 cm

Värdering: 400

Bud: 50 SEK