Bilder TAVLA, Linoleumsnitt, Maja Fröberg, Signerad, 1900-tal, 27x30cm (Bildmått)
TAVLA, Linoleumsnitt, Maja Fröberg, Signerad, 1900-tal, 27x30cm (Bildmått)
Slutar om 7 timmar 42 minuter