Bilder TAVLOR 2ST, Olja på pannå, Rut Åkerlind, Signerad, 21x20cm (Bildmått)
TAVLOR 2ST, Olja på pannå, Rut Åkerlind, Signerad, 21x20cm (Bildmått)
Slutar om 7 timmar 41 minuter