Auktioner Bygg & Trädgård Geko 2801 E-A/MHBA elverk. B1

Bilder Geko 2801 E-A/MHBA elverk. B1

Geko 2801 E-A/MHBA elverk. B1

2 timmar 28 minuter

2024-11-24 17:34

3200 SEK

Värdering: - SEK

Bensindrivet elverk/generator från Geko.
Motor går runt då man drar i startsnöret.
Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Robert Högfeldt tryck (troll) 49x38cm. M21/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Ernst Hällgren signerad etsning "Gårds Interiör" 39x49cm. M23/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Crescent, damcykel, 26 tum, 4-växlad.

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Falkenbergs Belysning, Golvlampa

Värdering: -

Bud: 140 SEK