Bilder Sune Johansson signerad olja på duk (hav/skärgård) 67,5x37cm. M2
Sune Johansson signerad olja på duk (hav/skärgård) 67,5x37cm. M2
Signerad "S Johansson":
Se bilder.
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK